אתרי מכירות באינטרנט

אתרי מכירות באינטרנט

כבר מזמן הבנו שכל דבר שיוצא ברחבי העולם כיום הוא בהישג יד בהקדם האפשרי.
בשנים האחרונות הקניות דרך האינטרנט הפכו לפופלאריות ביותר, בעיקר בכל הקשור בביגוד ואביזרים שונים לפלאפונים. גם בישראל, החל מסחר ברחבי האינטרנט באתרים מקומיים והקניות דרך אתרים אוניברסליים נהיו חלק מהשגרה.

למה לקנות דרך האינטרנט?

רבים מאיתנו חוששים לקנות מוצר מבלי לראות אותו באופן מוחשי, ולא סומכים על המוכרים באתרים השונים. כיום, החששות יוכלו לרדת מכל קונה. מבחינת ביטחון בנתינת פרטי האשראי ישנם חברות ענק האחראיות על העברת התשלומים ומבטחות כל משתמש שנרשם אליהם. הגדולה מביניהם היא Paypal.

האחרים שנמנעים מקניות ברשת, לא מבינים שכל מוצר יוכלו להחזיר במידה ולא יגיע לפי הציפיות שלהם.
אמנם, כל עניין ההחלפות הוא נטל הגוזל זמן יקר, אך ניתן תמיד להסתמך על עקרון "כרטיס ההחלפה" או "החזר כספי" בקניות הללו.

המבחר העצום ברחבי הרשת יאפשר לכם לקנות מוצרים שלא תוכלו למצוא בארץ.
בנוסף, לרוב, הקניות באינטרנט זולות הרבה יותר. גם באתרים האמריקאים ובמיוחד באתרי המסחר של מזרח אסיה, המחירים רק מוכיחים את יוקר המחיה בארצנו.

Ebay

כניסה לאתר.

אתר מכירות פומביות וישירות דרך רשת האינטרנט. בין האתרים הפופלאריים ביותר בעולם, ואתר המכירות הפופלארי ביותר בקרב ישראלים. אתר אי ביי נוסד בשנת 1995 ונמצא בשימוש של יותר מ-300 מיליון משתמשים. שווי החברה בשוק עומד על מעל ל27 מיליארד דולר!

בין מגוון המוצרים באי ביי תוכלו למצוא פשוט כל דבר שתרצו: החל מביגוד ועד לכלי נגינה, כלי גינה, אביזרים לסלולר, חלקים לרכב ועוד…
בשנים האחרונות ישנה תנועה רבה של אביזרי אספנות באתר.

אבטחה

מבחינת ביטחון באתר איביי עושה מאמצים רבים ומפעילה אבטחה כבדה על מנת למנוע נוכלויות ורמאויות בקרב כרטיסי האשראי של המשתמשים. ניתן כיום לערער ולקבל החזר מהאתר.

ממה איביי מרוויחה?

איביי מרוויחה מעמלות על הפריטים השונים הנמכרים באתר, בנוסף, באפשרות המוכרים השונים באתר איביי להוסיף תוספות שיקדמו את המכירות בתמורה לתשלום.

שפות

ישנו אתר איביי גם בשפה העברית.

מכירות

תוכלו להירשם לאתר (בחינם כמובן) ולהתחיל למכור מוצרים שונים. באמצעות רישום פשוט (שניתן לבצע בשפת הלקוח), תוכלו להפעיל ערוץ מכירה באתר איביי. כיום, ישנם מגוון קורסי מכירות וקידום באתר איביי.

אפליקציה

לאתר אפליקציה מתקדמת שתומכת בiOS ואנדרואיד.

לקריאה נרחבת על Ebay.

Alibaba

כניסה לאתר.

אתר אליבאבה הוא אתר המכירות באינטרנט הגדול ביותר.
האתר הסיני התפתח ואף עקף בחלק מן השנים בהיקף המכירות שלו את האתרים Ebay ו-Amazon. רוב הפעילות מתבצעת בסין. שווי החברה מוערך כיום ב155 מיליארד דולר.

מוצרים

באתר אליבאבה תוכלו למצוא כמעט כל מוצר שתרצו, בדומה לאתר המכירות Ebay. המחירים באתר לרוב זולים יותר מכיוון שהם מכוונים עפ"י המחירים במזרח אסיה.

אבטחה

האתר מבטח את הקניות דרך האתר ועושה מאמצים רבים על מנת למנוע מנוכלים רמאויות כאלו ואחרות. מומלץ לערוך קניות בעסקאות דרך Paypal.

מכירות

תוכלו גם אתם להתחיל למכור באיביי תמורת העמלה שיקחו ממכם באתר בלבד. הרישום לאתר הוא כמובן בחינם. כל שעליכם לעשות הוא לפתוח פרופיל משתמש וערוץ מכירות באתר ולהתחיל לשווק אותו.

אפליקציה

לאתר יש אפליקציה התומכת במכשירי iOS ואנדרואיד.

Recent Posts