מדידת שיחות טלפון – Maskyoo

מספרים וירטואליים – מסקיו

מסקיו טלפוניה נוסדה בשנת 2005 ע"י צוות מומחים בטכנולוגיה, בטלפוניה, אינטרנט ובשיווק. החזון של מסקיו טמון בטענה כי הכול מדיד ומכיוון שעד היום לא מדדו באמצעות כלים מתאימים את שיחות הטלפון בין לקוחות למפרסמים, הרימה החברה את הכפפה ופיתחה כלים אוטומטים, מתקדמים וקלים לשימוש במטרה להפוך את התחום לנגיש גם כאן בישראל.

מאז הקמת החברה בישראל הצטרפו למאגר לקוחותיה חברות פרסום, מפרסמים ישירים, אתרי אינדקס רבים וחברות המבצעות אופטימיזציה של קמפיינים במנועי חיפוש כדוגמת גוגל ודומיהם וכיום למסקיו יש למעלה מ500,000 מספרי טלפון בשוק דרכם עוברות מליוני שיחות כל חודש. למסקיו פתרונות שונים בעולם מדידת פרסום באמצעות שיחות טלפון כגון: מספרים וירטואליים, מספרים דינמיים, מערכות Pay-per-call ועוד.

המערכות של מסקיו מאפשרת לכם לקבל ולספק ללקוחותיכם דוחות ומידע סטטיסטי בזמן אמת אודות שיחות הטלפון בין הצרכן למפרסמים באתר ומאפשרות לראות את הנתונים במערכות שונות אשר בהם משתמש המפרסם. מסקיו מספקת לכם, במידה ותבחרו, יכולת שקיפות מלאה מול הלקוחות ומנגנוני שקיפות בררנית לצורכי שיתופי פעולה עסקיים. מסקיו מעמידה לרשותכם טכנולוגיה למדידת שיחות טלפון ואפקטיביות של פרסומים שונים כגון פרסום במנועי חיפוש או קידום בתוך המדריך כדוגמת קידום בנקודות אסטרטגיות בדף הראשי.


מדידת שיחות טלפון

במהלך השנים פיתחה Maskyoo מערכת מתוחכמת וצברה ניסיון רב לניהול ומדידה של יעילות הפרסום, באמצעות מספרי טלפון וירטואליים ייחודיים.
מערכת Maskyoo מאפשרת לאינדקס / המדריך המסווג / חברות אופטימיזציה לקבל ולספק ללקוחותיו דוחות ומידע סטטיסטי בזמן אמת אודות שיחות הטלפון בין הצרכן למפרסמים באתר.
יכולת זו מאפשרת יצירת מודלים שונים אל מול המפרסמים וכן, העצמת הלקוח ומניעת שחיקה שלו לאורך זמן.
ל Maskyoo מערכת דו"חות קלה להפעלה בה רשימת השיחות בכל זמן נתון כוללת את אורך השיחה, האם הצליחה או נכשלה, זיהוי מספר המתקשר, זיהוי שיחת unique של מתקשר ועוד הרבה נתונים חשובים ומרשימים אודות התנהלות שיחות הטלפון בעת הפרסום. סוגי הדוחות שתקבלו מאתנו מגוונים ויותאמו לכם על פי הצורך: דו"ח יומי, דו"ח חודשי, דו"ח לפי שעות, דו"ח לפי מילות חיפוש או שמות עסקים מפרסמים, דו"ח לפי קידומות ועוד.
את כל הנתונים המתקבלים תוכלו לייצא לגיליונות עבודה אלקטרונים דוגמת אקסל, לצורך, הדפסה ועריכה כמו כן תוכלו לקבוע מראש ובעצמכם איזו הודעה תושמע בעת חיבור השיחה.
חברת Maskyooמבטיחה ללקוחותיה אמינות, מהימנות ואיכות, הן בהעברת וליקוט השיחות והן בהצגת הדוחות. לקוחותיה של Maskyooיכולים גם להציג דוחות משנה ללקוחותיהם (לקוחות קצה) בצורה אוטומטית וייחודית.

-נועד.png

6.jpg
ניתוב שיחה

מדוע זה חשוב?
משאבי פרסום הם משאב מוגבל. הם נחשבים לאחת ההוצאות היקרות והחשובות ביותר עבור כל עסק. במציאות הדיגיטאלית שיווק שאינו מדיד, חסר ערך. באמצעות מערכת המספרים הווירטואליים של Maskyoo, אתם הופכים כל השקעה בפרסום ליעילה ומקבלים את התמונה העסקית המלאה על המשאבים שאתם משקיעים בפרסום בכל רגע נתון, בוחנים יעילות ומקבלים החלטות היכולות להוביל לשינוי ולצמיחה עסקית על בסיס מידע יום יומי מתעדכן ומתחדש.
השירות – תכונות ופונקציונאליות

 


חבילת מסקיו

מה תקבלו מאיתנו?
– מספרי טלפון וירטואליים בקידומות שונות.
– מערכת ניהול ודוחות ידידותית למשתמש עבור מנהל המערכת.
– מערכת דוחות אישית לכל לקוח מלקוחותיכם.
-שירות תמיכה וליווי צמוד לטווח ארוך.
– מערכת דוחות לשותפים עסקיים המאפשרת צפייה בחלק מן הלקוחות.
– צירוף הלוגו שלכם ושימוש בכתובת האתר שלכם לדוחות (White Label).
– אפשרות השמעת הקלטות בעת חיבור השיחה הן למחייג והן למקבל השיחה
וטעינת פתיחים אישיים שונים לכל עסק .
– אפשרות הקלטת השיחות לצורכי ניתור ושיפור השירות.
– אפשרות של דרוג איכות השיחה בזמן אמת ע"י מקבל השיחה.
– API מלא המאפשר חיבור עריכה וניהול כל יכולות Maskyoo ב XML ובזמן אמת.
– מנגנון התראות ושליחת הודעות e-mail ו- sms באופן אוטומטי .
– ניהול רשימת טלפונים חסומים Black List.
– ניהול מערך של מסחר בלידים טלפוניים תוך שמירה על שקיפות והוגנות

8.png

.png
מעקב אחר שיחות

תאר לעצמך שיש לך עסק שמוכר חבילות נופש ,ואתה מפרסם חבילות אלה ב-Google AdWordsאו לחלופין באינדקס אינטרנטי יוקרתי שהפרסום בו עולה לך כסף רב, כל עוד הקליקו על המודעה שלך, והקלקה זאת הובילה לדף נחיתה ומילוי טופס באינטרנט, לכאורה יש לך שקיפות מלאה בנוגע להמרת מודעות. אבל הנחת עבודה זו אינה לוקחת בחשבון את העובדה כי לקוחות רבים, מחפשים לבצע שיחת טלפון מאותה פרסומת או מודעה. באותו רגע , הם מתקשרים לטלפון הרגיל שלך, ואתה בבעל עסק מפרסם, מאבד את כל היכולת לבצע המרה עבור פנייה זו.
Maskyoo מספרים דינמיים, מאפשר לך לשלב רכיב מדידת שיחות לאתר שלך, באמצעות מספר טלפון ייחודי עבור כל מקור ממנו מגיעה תנועה לאתר, כגון גוגלAdWords , יאהו אורגני, פייסבוק, או כל אתר אחר ממנו אתה בוחר להזרים תנועה לאתר.

איך זה עובד?
כאשר מגיעים לאתר שלך על ידי הקלקה מכל פרסומת שהיא, Maskyooמספרים דינמיים, מציגה מספר ייחודי זה לדף האינטרנט, למנוע חיפוש הספציפי, מילות מפתח או כל מקור אחר ממנו הגיע הגולש בשלושה שלבים פשוטים: – הצגת מספרים ייחודיים לכל ערוץ שיווקי, הוספת קטע קוד קצר לכל דף שבו מוצג מספר טלפון. ברגע שהלקוחות יגיעו לאתר שלך, הם באופן אוטומטי רואים את המספר הייחודי המשויך לך וקשור למודעה או למילת מפתח שמהם הגיעו לאתר.
זה קל ופשוט, מספר הטלפון הדינמי הרלוונטי יוצג כאשר גולש מגיע לאתר שלך באמצעות אחד מאותם המקורות ויופיע במערכת הדו"חות בציון מקור התנועה שנשלחה לאתר שלך.

 


מספרים מדידים

על ידי מעקב אחר אותן שיחות , משווקים יכולים להרוויח את היכולת לצפות בנתונים בזמן אמת שאותן פרסומות יצרו, כמו גם הזדמנויות והכנסות משיחות הטלפון. בעידן הדיגיטאלי כיום, הטלפון הוא כבר לא רק כלי המאפשר רק תקשורת קולית או טקסט – מהיום, באמצעות Maskyooמספרים דינמיים, הטלפון הוא טכנולוגיה המציגה נתונים היכולים לסייע ולתת מענה בנוגע להחלטות שתבצע בפעילות השוטפת של העסק שלך ולא רק בניהול הקמפיין. שיפור מערך המכירות או השירות, איתור וליקוי כשלים בתהליך המכירה או מדיה בה בחרת לפרסם. המספרים הדינמיים של Maskyoo טובים לכל מדיית פרסום דיגיטלית דוגמת אינדקסים ייעודיים [מסעדות, בתי מלון ועוד] וגם מודעות AdWords ומדיה חברתית כדוגמת פייסבוק. ניתן לראות באופן מידי ובזמן אמת, כיצד ערוץ ספציפי משפיע על לידים ויוצר ההזדמנויות והכנסות בעקבות סגירות עסקאות טלפוניות. ניתן גם להעמיק , ולעקוב בקמפיין עד רמת מילת המפתח הספציפית אשר ייצרה את שיחת המכירה עבורך לבית העסק.

אז בואו למדוד ולהימדד – ותיהנו מיחסי המרה טובים יותר ו-ROI מהיר עבור השקעה בפרסום.

5.png
Recent Posts