תוספים לוורדפרס

WordPress למעשה משתלטת על עולם בניית האתרים, וכך גם תופעת קידום האתרים (SEO) נכנסת יותר ויותר לפעילות באתרי האינטרנט והצורך בה עולה לתודעת בעלי האתרים משנה לשנה. אחד הדברים שהופך את מערכת WordPress ליעילה ונוחה למטרות קידום אתרים היא האפשרות להתעדכן, לשדרג ולהוריד תוספים לאתר האינטרנט שלך. לכן, הכנו לכם את רשימת התוספים הבאים שתעזור לכם בתהליך קידום אתר האינטרנט שלכם:

תוספי SEO מומלצים לוורדפרס

  • SEO By Yoast – נתחיל ב"אליטה" של תוספי ה-SEO. ללא ספק הפלאגין השימושי והטוב ביותר עבור מקדמי האתרים המשתמשים במערכת וורדפרס. למי שלא מכיר, הפלאגין מאפשר לנהל בצורה מקצועית את התוכן ולבצע אופטימיזציה לעמודים שונים באתר האינטרנט שלכם. הפלאגין מומלץ במיוחד למקדמי אתרים מתחילים. מאפשר להגדיר כותרות ו-Descriptions לכל עמוד או פוסט באתר האינטרנט שלכם, מציג את תצוגת האתר במנוע החיפוש של גוגל לכל עמוד. בנוסף, ניתן להגדיר כותרות SEO ותיאורי עמוד גם לרשתות החברתיות: FaceBook ו-Google Plus.
    ניתן לייבא נתונים מה-All In SEO Plugin. מספק מפת אתר XML אשר תורמת לקריאה ולסריקה של העמודים השונים. בנוסף, ניתן לשנות כתובות URL, והתוסף מציג דירוג מבחינת SEO על כל עמוד ופוסט באתר האינטרנט שלכם.
  • All In One SEO Pack – הגרסה הישנה של הסעיף הראשון. התוסף מעניק אפשרויות רבות לשינויים ולכתיבת כותרות ותיאורים לעמודים שבאתר לצרכי SEO. התוסף מציג את החוסרים והשינויים שיש לערוך על מנת לשפר את האופטימיזציה של התוכן ומדרג את האיכות מבחינת ה-SEO של כל עמוד באתר האינטרנט. בנוסף, האתר מונע שכפול כותרות ומבצע אופטימיזציה לכותרות העמודים.
  • Simple URLs WordPress Plugin – התוסף מאפשר להשלים ולערוך את כותרות ה-Url בעמודים השונים באתר ומונע הפניות 301 כושלות באתר האינטרנט שלכם. באמצעות הפלאגין, תוכלו לנהל את כתובות ה-URL של העמודים שלכם באתר ולהתאימם לצרכי SEO.
  • SEO Friendly Images – התוסף מעדכן אוטומטית את התמונות עם תגיות alt באמצעות שיוך לכותרות העמודים. במידה ותשכחו לתייג תמונה כלשהי באתר האינטרנט שלכם, התוסף יערוך עבורכם אוטומטית את התגיות.
  • Squirrly For SEO – התוסף הבא יעיל ביותר לאתרים שהתוכן שלהם באנגלית. התוסף עוזר לצורך אופטימיזציית התוכן באתר האינטרנט שלכם. הפלאגין נותן עצות לשיפור המאמרים ולהתאמתם לדרישות ה-SEO. התוסף מעניק אופטימיזציה למאמרים של מעל 200% בתעבורת הגולשים ברשת. בנוסף, באמצעות התוסף תוכלו להיערך למילות מפתח שעליכם להתמקד בכל מאמר. התוסף עוקב אחרי המאמרים וניתן להפיק דו"חות של כל מאמר ישירות לMail לצורך שיפור האופטימיזציה בהם.
  • XML Google – התוסף מאפשר להוריד ולהתקין ישירות דרך וורדפרס מפת אתר נקייה וטובה אשר תאפשר למנוע החיפוש של גוגל לאנדקס את אתר האינטרנט בקלות ובמהירות האפשרית. מפת האתר למעשה מהווה כמדריך למנוע החיפוש על אתר האינטרנט שלנו ועל ההתנהלות שבו.
Recent Posts